انرژیسازان نوین پارک سینا

لوله کاروگیت, لوله پلی اتیلن, لوله پی وی سی

منهول پلی اتیلن

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
منهول پلی اتیلن

منهول های پلی اتیلن در فاضلاب صنعتی و خانگی کاربرد دارند. با توجه به افزایش استفاده از محصولات پلیمری در صنایع مختلف جهان، این محصول جایگزین مناسب برای مصالح ساختمانی بتنی و یا سایر مصالح ساختمانی است. منهول PE محصولی است که دارای طیف گسترده ای از کاربردهایی مانند صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها و خطوط انتقال شهری است.

منهول ها را می‌توان از دو دیدگاه مورد بررسی قرار داد و آن ها را نسبت به هم متمایز کرد: دیدگاه اول این است که آن ها را از نظر مواد اولیه و شیوه های تولید مورد بررسی قرار داد: منهول پیش ساخته، منهول پلی اتیلن، منهول GRP، منول پلی اتیلن لوله ای و منهول هایی که به شیوه های سنتی و از بتن و آجر ساخته می شود. نوع دیگر طبقه بندی منهول به کاربردهای آن برمی گردد: منهول فاضلاب، منهول مخابرات، منهول سیستم‌های کابلی و سوئیچ‌ها در زیر زمین، محفظه شیر آلات، جعبه کنتور.


از منهول‌ها به عنوان بخشی فنی برای بازرسی و نظافت شبکه‌های فاضلاب و کانالهای زیر زمینی استفاده می شود و از سه قسمت درچه ورودی ،‌میله ورودی و اتاقک بازدید تشکیل شده‌اند. منهول‌ها در فواصل ٥٠ تا ١٥٠ متری و در نقاطی که تغییراتی در جهت یا اندازه لوله یا تغییرات قابل ملاحظه‌ای در شبکه‌های زیر زمینی و لوله‌ها وجود دارد ، کــار گذاشــته مـی‌شـوند. طـرح تولید و استفاده از منهـول‌هـا استاندارد است و بیشتر شهرهای بزرگ از این طرح های تصویب شده استفاده می‌نمایند.


محفظه های بازرسی باید در فواصل خاصی نصب شوند تا عملیات منظم و بدون مشکلی در زیرساخت ها، سیستم های قطره ای، سیستم های زهکشی و سیستم های فاضلاب شهر های مدرن صورت پذیرد. اتاقک های بازرسی معمولی که در زیرساخت ها و سیستم های فاضلاب کار می کنند، به دلیل کمبود مقاومت در برابر مواد شیمیایی، ساختار سنگین و بزرگ، و همچنین چالش هایی در تولید، انتقال، کاربرد و نصب نیازمند جایگزین اتاقک های جایگزین و با تکنولوژی پیشرفته ای از پلی اتیلن هستند.

اتاقک بازرسی PE به طور گسترده ای در فرایند آب و فاضلاب استفاده می شود. اتاقک بازرسی PE با توجه به نیازهای مختلف سیستم های زیربنایی طراحی شده است. علاوه بر انواع استاندارد که دارای نردبان مجتمع است و با استفاده از قالب گیری چرخشی تولید می شوند، در روش های دیگر از راه حل های متعدد برای افزایش قطر و الزامات سفارشی با توجه به پروژه های خاص استفاده می شود.

اتاقک بازرسی PE اطمینان حاصل می کند که مناسب ترین ترکیب برای ارتفاع مورد نیاز پروژه های خاص را تحقق می بخشد و راه حل اقتصادی برای تولید دارد طوری که با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب عرضه شود. اتاق بازرسی پلی اتیلن دارای مقاومت شیمیایی بالا است. از این رو آنها را در مناطقی که خوردگی و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند، ترجیح می دهند.لازم به ذکر است که مواد شیمیایی خشک که اثر خورنده ای با مواد دیگر و در یک زمان کوتاه دارند، ساختار مواد PE را مختل نمی کند.


مزایای منهول های پلی اتیلن

1. هزینه تولید و نصب و راه اندازی بسیار پایینی در مقایسه با منهول های بتنی دارند.
2. زمان نصب و راه اندازی برای منهول های پلی اتیلن بسیار کمتر از نمونه های مشابه بتنی است.
3. مقاومت در برابر تعداد زیادی از مواد شیمیایی یک ویژگی منحصر به فردی از این محصولات است.
4. نیازی به ماشین آلات سنگین برای حمل و نقل ندارد.
5. نسبت به محیط شیمیایی و آب و هوای مرطوب مقاومت بالایی دارد.
6. نیازی به تعمیرات ندارند و به راحتی قابلیت تغییر در اندازه برای آن ها وجود دارد.
7. نصب آن ها در خطوط انتقال فاضلاب بسیار ساده بوده و کاهش قابل توجه هزینه در پیاده سازی پروژه های بزرگ از دیگر ویژگی های آن است.

6 سال قبل
اطلاعات تماس
بیوگرافی شرکت

انرژیسازان نوین پارک سینا

همدان

نوع فعالیت

تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات

خدمات/محصولات

لوله کاروگیت، لوله پلی اتیلن، لوله پی وی سی، لوله جداره چاه، منهول پلی اتیلن، قیمت لوله پلی اتیلن، قیمت لوله کاروگیت، دریچه منهول، هندهول پلی اتیلن

نوع مالکیت:

شرکت سهامی خاص

دسته‌بندی محصولات