پرسش و پاسخ

آیا رابط لوله کاروگیت بصورت مجزا وجود دارد؟


یکی از مواردی که در هنگام خرید لوله کاروگیت نیاز است خریداری شود، رابط لوله کاروگیت است. این محصولات به دلیل نیاز به تغییر جهت در طول مسیر لازم هستند و از موارد ضروری هنگام خرید توجه به نوع و ویژگی های آن ها می باشد که متناسب با پروژه ها انتخاب شوند.
برای رابط لوله کاروگیت انواع مختلفی را تولید می کنند که هر کدام بنا به ویژگی های مورد نیاز پروژه ها انتخاب می شوند. در واقع موارد متعددی وجود دارد که هنگام انتخاب رابط باید به آن توجه کرد که در ادامه آن ها را بیان کنیم.
ویژگی های رابط لوله کاروگیت
مسیر و جهت تغییر اهمیت زیادی در انتخاب رابط لوله کاروگیت دارد. در واقع در هر پروژه موانعی وجود دارد که باید تغییر مسیر در آن ها انجام شود و با اینکه لوله کاروگیت قابلیت انعطاف محدودی دارد اما برای افزایش انحراف باید از رابط استفاده شود. این محصولات در اشکال و اندازه های مختلفی تهیه می شوند.
اندازه و سایز رابط لوله کاروگیت به نوع لوله و اندازه ی آن بستگی دارد. این اهمیت به دلیل اتصال صحیح آن ها می باشد تا نشتی در آن ایجاد نگردد. همچنین نوع اتصال نیز موثر در انتخاب است و باید هنگام خرید این مورد به دقت رعایت شود.
اهمیت استفاده از رابط لوله کاروگیت به گونه ایست که انتخاب آن از لوله پر اهمیت تر است. از آنجا که لوله کاروگیت اغلب در اعماق زیاد زیر زمین به کار می رود باید دقت کافی در انتخاب این رابط ها به کار گرفته شود زیرا امکان اصلاح آن آسان نخواهد بود.
در بسیاری از پروژه های انتقال سعی می شود تا کمتر از رابط لوله کاروگیت استفاده شود اما در مواردی نمی توان از استفاده از این محصول چشم پوشی کرد و به همین دلیل انتخاب آن پر اهمیت خواهد بود.
از آنجا که در مواردی نیاز است تا علاوه بر تغییر مسیر، لوله ها منشعب شوند، رابط لوله کاروگیت می تواند این امکان را برای مدیران فراهم کند. استفاده از رابط و یا لوله های مختلف در پروژه ها برای آسان تر نمودن مسیر های انتقال می باشد و ضروری خواهد بود.
همچنین از آنجا که استفاده از لوله پلی اتیلن هزینه های کمتری در پی خواهد داشت، لذا لوله کاروگیت و رابط آن را می توان جزو محصولات پر کاربرد دانست که اهمیت بهره بردن از آن روز به روز در حال افزایش است.

[بالا]
درباره لوله کاروگیت سایز 200 و قیمتش توضیح دهید

لوله کاروگیت سایز 200
روش های تولید متفاوت در لوله کاروگیت سایز 200 با دیگر لوله های پلی اتیلنی سبب شده است تا کاربرد این لوله ها نیز منحصر به فرد گردد. لوله کاروگیت دوجداره از جمله لوله های پر کاربرد در صنعت آبرسانی و فاضلاب در شهر ها به حساب می آید.
تهیه ی انواع لوله کاروگیت سایز 200 برای استفاده در انتقال آب سبب شده تا تعداد زیادی از خریداران به جای استفاده از لوله های بتنی از این لوله ها استفاده کنند. ویژگی ها و کاربرد منحصر به فرد این لوله ها در کنار قیمت پایین آن به گسترش مصرف آن کمک کرده است.
لوله های کاروگیت به دلیل داشتن دو لایه از جمله لوله های مقاوم و محکم به شمار می روند که کاربری آن ها بسیار گسترده است و لذا می توان از این لوله ها در پروژه های مختلف آبرسانی استفاده نمود.
کاربرد لوله کاروگیت سایز 200
لوله کاروگیت سایز 200 در معابر شهری و جوی های کنار خیابان ها بیشترین کاربرد را دارد. معمولا از این لوله برای انتقال آب های سطحی با حجم کم به شبکه های انتقال آب وسیع استفاده می شود. این لوله با کاربردی متفاوت توانسته بخش اعظمی از هزینه های مازاد را در پروژه های مختلف کاهش دهد.
اغلب مدیران با جایگزینی لوله کاروگیت سایز 200 توانسته اند به حداقل هزینه ها دست یابند و به همین دلیل استفاده از این لوله در حال گسترش است. معمولا لوله های کاروگیت به روشی متفاوت از سایر لوله های پلی اتیلنی تولید می شوند و کاربرد آن ها به دلیل ویژگی ها و خواصی است که با خود به همراه دارند.
یکی از ویژگی های بارز که در لوله کاروگیت سایز 200 بیش از سایر لوله های از جنس دیگر مشاهده می شود، مقاومت در برابر خوردگی می باشد. این مقاومت کاربرد لوله ها را بیشتر کرده است به طوریکه در صنعت نیز می توان از آن استفاده نمود.
ارزش غذایی لوله کاروگیت سایز 200 تقریبا صفر است و در نتیجه بسیاری از حیوانات به آن حمله نمی کنند و در نتیجه امکان آسیب به آن کمتر می شود. ویژگی ها و خواص منحصر به فرد این لوله ها سبب شده تا لوله کاروگیت کاربرد گسترده ای داشته باشد و امروزه در اغلب پروژه های انتقال از این لوله ها استفاده می شود.
بسیاری از کارشناسان بر این باورند که در آینده لوله های کاروگیت و پلی اتیلن تحولی بزرگ در پروژه های مختلف انتقال آب ایجاد می کنند.

[بالا]
لوله کاروگیت دوجداره چیست و قیمتش چقدر هست ویژگی هاش چیست؟


لوله کاروگیت دوجداره معمولا در مواردی همچون زهکشی و فاضلابی استفاده می شود و اغلب این لوله ها توانایی تحمل فشار را دارا هستند. ویژگی های این نوع لوله ها سبب شده تا در اکثر موارد جایگزین مناسبی برای لوله های بتنی باشند و مدیران پروژه ها آن را ترجیح دهند.

برای استفاده از لوله کاروگیت دوجداره ابتدا باید درباره ی ویژگی های آن اطلاعات بدست آورد. این اطلاعات کمک می کند تا بتوان بهتر محصولات مختلف را انتخاب نمود. ویژگی های لوله کاروگیت دوجداره با شکل و ساختار متفاوت توانسته است کاربرد آن ها را گسترده تر کند.
ویژگی های لوله دوجداره
لوله کاروگیت دوجداره اغلب از دو لایه تشکیل شده است که لایه ی درونی دارایی سطحی صاف و بدون برآمدگی می باشد. لایه ی خارجی آن به شکل کنگره ای تولید می شود تا در برابر فشار های نشانی از خاک در زیر زمین مقاومت داشته باشد.
معمولا لوله کاروگیت دوجداره را با سه سطح فشار تولید می کنند که مصارف آن ها متفاوت خواهد شد. معمولا از لوله کاروگیت دوجداره برای ایجاد شبکه های انتقال مایعات استفاده می کنند و از آنجا که این محصولات عمری طولانی دارند می توان از حجم هزینه های ناشی از تعمیر آن ها کاست.
بسیاری از روش های تولید لوله های دو جداره پلی اتیلنی امروزه به شکل مدرن تغییر یافته است به طوریکه می توان بدون نگرانی محصولاتی با کیفیت و مقاوم در برابر حلال های آلی را تولید نمود. همچنین این لوله ها در هنگام عبور آب و مایعات مختلف رسوب نمی کنند و در نتیجه احتمال گرفتگی در آن ها کاهش خواهد یافت.
روش های اتصال لوله کاروگیت دوجداره به نحوی است که احتمال نشتی را کاهش می دهد و معمولا از جوش استفاده می شود. در لوله های دوجداره با قطر کم، این روش اتصال از طریق واشر ممکن می شود. اتصالات لوله کاروگیت به هر نحوی که باشد، نشتی و یا از بین رفتن در آن وجود ندارد و درجه و سطح اطمینان را بالا خواهد برد.
از جمله ویژگی های مهم و ستودنی لوله کاروگیت دوجداره مقاومت به درجه حرارت های بالا می باشد. این لوله ها همچنین در محیط های به شدت اسیدی و بازی مقاوم بوده و تغییری در شکل و ساختار آن ها به وجود نمی آید.
شرایط تولید لوله کاروگیت و حمل و نقل آن موثر ترین عامل برای ایجاد کیفیت در این لوله ها می باشد که توجه به آن نتایج رضایتبخشی را ایجاد خواهد کرد.

[بالا]
نمایندگی لوله کاروگیت


نمایندگی لوله کاروگیت از جمله مراکز معتبری است که مردم می توانند برای خرید به آن مراجعه کنند. مجموعه لوله آنلاین به عنوان نمایندگی در سطح کشور فعالیت می کند و به دلیل کاهش قیمت های فروش لوله کاروگیت در میان مردم شناخته می شود. این مرکز بدون واسطه خرید و فروش لوله را انجام می دهد.
بسیاری از افرادی که به دنبال خرید لوله هستند ترجیح می دهند تا به نمایندگی لوله کاروگیت مراجعه کنند. این مرکز با داشتن اعتباری چندین ساله در میان مردم شناخته می شود و به دلیل حجم زیاد تقاضا، خرید و فروش آن بدون واسطه انجام می شود. مزایای مراجعه به نمایندگی لوله کاروگیت سبب می شود تا مردم به این مرکز بیشتر اعتماد داشته باشند.
مزایای مراجعه به نمایندگی لوله
یکی از قابلیت های برتر مراجعه به نمایندگی لوله کاروگیت، کاهش قیمت تمام شده ی محصولات می باشد که سبب می شود تقاضا برای خرید بیشتر گردد.
اغلب مردم ترجیح می دانند تا قیمت کمتری برای لوله تعیین شود تا بتوانند علاوه بر آنکه در خرید های خود هزینه ی کمتری بپردازند، بیشترین ذخیره ی قیمتی را نیز داشته باشند. نمایندگی لوله کاروگیت به دلیل خرید بدون واسطه از تولید کنندگان یکی از مراکز معتبر با قیمت محصولات متفاوت است. قیمت انواع لوله در این مرکز به شدت کمتر از سایر مراکز بوده و نقطه عطف این مرکز خواهد بود.
مراجعه به نمایندگی لوله کاروگیت همچنین می تواند بسیاری از خریداران را از سود جویی دلالان دور کند و به همین دلیل است که توسط مردم مورد استقبال قرار گرفته است. شاید یکی از مهم ترین دلایل مراجعه به مجموعه ی لوله آنلاین که نمایندگی لوله کاروگیت نیز هست، وجود این مزایا باشد.
بسیاری از خریداران ترجیح می دهند تا مشکلات خرید های با حجم کم را نیز حل کنند و لوله آنلاین بدون محدودیت به فروش انواع لوله می پردازد که سبب خرید های جزئی و عمده ی مردم می گردد.
همچنین ارسال به هر نقطه از کشور از مزایای مهم نمایندگی لوله کاروگیت می باشد و مردم می توانند بدون هیچ مشکلی این خدمات را دریافت کنند. اغلب خریداران سعی می کنند تا با مراجعه به مجموعه ی لوله آنلاین به عنوان نمایندگی لوله کاروگیت از راهنمایی مشاوران و متخصصین در این زمینه نیز استفاده کنند.
خرید بدون اطلاعات هزینه های هنگفت و مازاد زیادی را به وجود می آورد و به همین دلیل اغلب مراکز نمایندگی لوله کاروگیت به ارائه ی مشاوره در زمینه ی خرید به مشتریان خود می پردازند.

[بالا]
لطفا درباره ی لوله و اتصالات کاروگیت توضیح دهید

لوله و اتصالات کاروگیت
لوله و اتصالات کاروگیت به دلیل استفاده ی توام باید با هم خریداری شوند. اما انتخاب یک لوله و اتصالات آن نیاز به تخصص دارد زیرا افراد زیادی هستند که نمی توانند تشخیص دهند که این دو چطور با یکدیگر هماهنگ شده و چگونه استفاده ی بهتری می توان از آن کرد.

تا کنون بسیاری از تولید کنندگان سعی در تولید لوله و اتصالات کاروگیت داشته اند و اغلب کسانی که به ابداع اتصالات علاقه ی زیادی دارند سعی می کنند تا تولید های جدید تری داشته باشند. در واقع لوله و اتصالات کاروگیت می تواند در یک پروژه به عنوان راه حل باشد و در یک پروژه باعث اختلال شود. اگرچه تعدد لوله و اتصالات لوله کاروگیت، انتخاب را سخت خواهد کرد اما می توان در مواردی نیاز استفاده کنندگان را بر طرف نماید.
ویژگی های اتصالات لوله کاروگیت
معمولا کارشناسان بر این عقیده اند که بدون استفاده از لوله و اتصالات کاروگیت عملا اتمام پروژه های آبرسانی و فاضلاب غیر ممکن است. در واقع این عقیده به دلیل حل نمودن بیش از 80 درصد مشکلات در پروژه ها توسط این اتصالات می باشد. هرچه تنوع لوله و اتصالات کاروگیت بیشتر باشد، بهتر می توان پروژه ها را مدیریت نمود.
برای این کار لازم است تا از لوله و اتصالات کاروگیت در جای مناسب استفاده شود تا علاوه بر کاهش هزینه های اجرا بتوان بر میزان سرعت حرکت مایعات درون لوله ها افزود.
معمولا در تولید لوله و اتصالات کاروگیت دو روش استفاده می شود. روش اول جهت سفارش های مخصوص می باشد و روش دوم اتصالات برای فاضلاب بوده که مشخصات مختلفی خواهد داشت.
یکی از ویژگی های این محصولات، آسان بودن روش نصب آن ها می باشد. نصب آسان لوله و اتصالات کاروگیت سبب می شود تا محدودیتی در این باره به وجود نیاید و اغلب پروژه ها نیز با موفقیت رو به رو گردند.
همچنین لوله و اتصالات کاروگیت معمولا عمر و دوام بالایی دارند و پس از مدتی از بین نخواهند رفت. در واقع یکی از ویژگی های مهم این محصولات، عدم نیاز به صرف هزینه های مازاد برای اصلاح آن ها می باشد. عملکرد لوله ها به قدری زیاد است که عمر مفید آن را به بیش از یک دهه تخمین زده اند.
به همین خاطر است که اغلب لوله و اتصالات کاروگیت جایگزین لوله های فلزی و بتنی شده و در اغلب پروژه ها استفاده می شوند و هزینه ی کمتری را نیز تحمیل خواهند کرد.

[بالا]
لوله جدار چاه upvc چیست


یکی از ابزار های محافظت از چاه و عدم ریزش استفاده از لوله جدار چاه upvc می باشد. این لوله ها به سبب ویژگی هایی که دارند توانسته اند جایگزین لوله های فلزی مقاوم شوند. لوله هایی از این جنس در بازار امروز به وفور یافت می شود.
در بحث حفاری ها امروز استفاده از لوله جدار چاه upvc مرسوم شده است. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این نوع لوله ها می توانند جایگزین مناسبی برای انواع لوله فلزی باشند. تجربه ثابت کرده است که زمانی که از لوله جدار چاه upvc استفاده می شود امکان افزایش عملکرد نیز وجود دارد و به سبب دوام بالای این محصولات مصرف آن رو به گسترش است.

[بالا]
ویژگی های لوله جدار upvc چیست؟


لوله های upvc از جمله پر کاربرد ترین لوله ها در سطح دنیا به شمار می روند و امروزه استفاده از لوله جدار چاه upvc نیز در حال افزایش است. این نوع لوله در برابر حلال ها و خوردگی مقاومت بالایی دارند و به همین دلیل اغلب برای جدار چاه های دارای مایعات قلیایی یا اسیدی به کار می روند.
همچنین این نوع لوله ها اشتعال پذیر نیستند و لذا استفاده از آن ها در حفر چاه های نفت نیز ممکن است. لوله جدار چاه upvc همچنین مقاومت بالایی نسبت به گرما و حرارت و زنگ زدگی دارد و به همین دلیل استفاده از آن در حفاری چاه ها توصیه می شود.
مقاومت بالای پلیمر لوله جدار چاه upvc سبب شده تا بسیاری از کارشناسان این نوع لوله ها را جایگزین لوله های فلزی کنند زیرا دوام بالایی داشته و طول عمر آن ها نیز نسبتا طولانی خواهد بود. همچنین در صورتی که لوله های upvc برای جدار چاه های آب آشامیدنی استفاده شوند امکان مزه دار کردن آب از بین می رود و در نتیجه آب با همان طعم خارج می شود.
از طرفی امکان گرفتگی لوله جدار چاه در این شرایط کم تر می شود و با این شرایط کیفیت آب آشامیدنی تضمین خواهد شد. بسیاری از محققان دریافته اند که لوله جدار چاه upvc را می توان در چاه های عمیق و کم عمق استفاده نمود و در این باره محدودیت وجود نخواهد داشت.
مجموعه لوله آنلاین از جمله مراکز معتبر ارائه دهنده ی این نوع لوله می باشد که در بازار شناخته شده است. این نوع لوله ها کیفیت متفاوتی دارند و باید در انتخاب لوله و ویژگی های آن از کارشناسان استفاده نمود.

[بالا]
کارخانه لوله جدار کجاست ؟

کارخانه لوله جدار در بسیاری از شهر ها وجود دارد و امروزه تنها کیفیت می تواند میان تولیدات داخلی تفاوت ایجاد کند. کارشناسانی که قیمت لوله جدار را مشخص می کنند نیز از طریق کیفیت این قیمت را تعیین کرده و لذا مشتریان می بایست این پارامتر ها را در نظر بگیرند.

همه ی کسانی که به دنبال خرید از کارخانه لوله جدار هستند می دانند که قیمت های درب کارخانه نرخ هایی پایین تر از بازار است و لذا اغلب مشتریان تمایل دارند تا خرید های عمده ی خود را از این طریق تهیه کنند. اما روش های مختلف دیگری نیز وجود دارد که می توان تفاوت بین خرید از کارخانه لوله جدار و سایر مراکز را بررسی نمود.

مسافت کارخانه لوله جدار

یکی از مواردی که تاثیر زیادی روی قیمت لوله جدا می گذارد، مسافت کارخانه می باشد. برای تعیین مسافت ابتدا باید شهر مقصد را مشخص کرد. با این کار می توان هزینه ی حمل را نیز تخمین زد. گاه ممکن است فردی در اردبیل از کارخانه لوله جدار مشهد خرید کند و با توجه به مسافت طولانی این دو شهر، قیمت تمام شده برای وی بسیار بالا باشد.

لذا داشتن صرفه اقتصادی هنگام خرید از کارخانه لوله جدار اهمیتی فوق العاده دارد و بسیاری از مشتریان خرید از کارخانه و مسافت را با یکدیگر بررسی می کنند.

از آنجا که لوله جدار مصارف محدودی دارد، نمی توان این محصول را در حجم زیاد خریداری نمود و با توجه به اندازه ی بزرگ و محدودیت در حمل آن ها می بایست هنگام خرید دقت بیشتری به خرج داد. مواردی که سبب می شود تا مصارف محدود لوله جدار محدودیت های بیشتری را برای خریداران به وجود آورد، خرید این محصول را سخت تر می نماید.

بنابراین باید قبل از هر چیز کارخانه لوله جدار میزان تولید خود را در روز بیان نماید تا برای خرید این محصولات با مشکل رو به رو نگردید. همچنین در صورتی که از مجموعه لوله آنلاین استفاده شود این مرکز از مراکز تولید مختلف محصولات را برای مشتریان ارسال می کند و در نتیجه محدودیت ها حذف خواهد شد.
مسافت کارخانه لوله جدار تنها یکی از عوامل پر اهمیت برای مشتریان است که می توان به روش خرید آنلاین آن را حذف نمود. این عامل در کنار سایر عوامل خرید منطقی تری را از لوله آنلاین ایجاد می کند و به همین خاطر مشتریان در صدد ارتباط با این مرکز هستند.

[بالا]
کاربردهای لوله های پلی اتیلن چیست؟

1) شبکه های تامین آب شهری و روستایی
2) شبکه های فاضلاب شهری و روستایی
3) شبکه های زهکشی
4) سیستم های مایع و فاضلاب صنعتی
5) سیستم های آبیاری تحت فشار (سیستم آبیاری قطره ای و آبیاری)
6) حرکت سیستم های آبیاری
7) کابل کشی کابل / پوشش فیبر نوری
8) پوشش کابل برق
9) پوشش لوله های فلزی
10) کانال های تهویه

[بالا]
مزیت استفاده از لوله های پلی اتیلن چیست؟

لوله PE (لوله پلی اتیلن) از اواسط1950 در جهان ساخته شده است. از آن زمان به بعد استفاده از لوله های PE در سرتاسر جهان رو به گسترش بوده است و کاربردها و مزیت های فراوانی به علت قابلیت انعطاف پذیری و استفاده از آن در صنایع آهن، فولاد و سیمان برای آن تعریف شده است.

خواص و ویژگی های پلاستیک ها به ویژه پلی اتیلن در مدت زمان کوتاهی پس از تولید آن ها مورد بررسی قرار گرفت، و روند استفاده از آنها را در صنعت افزایش داد. انعطاف پذیری لوله های PE (لوله پلی اتیلن) عاملی برای صرفه جویی در هزینه نصب آن ها است. تکنولوژی جدید و بی نظیر می تواند مانعی برای نیاز به حفر گودال های باز باشد.
همچنین کاهش اختلال و بی نظمی در محیط عمومی و کاری به وسیله استفاده از لوله های پلی اتیلن طویل و هدایت آن ها به داخل حفره های زیر زمینی توسط ابزار آلات مکانیکی از جمله کاربردها و مزیات مفید آن به شمار می رود.
مواد پلی اتیلنی که جهت تولید لوله‌های پلی اتیلن مورد استفاده قرار می‌گیرد با نوع مواد پلی اتیلنی که برای تولید سایر محصولات پلی اتیلنی مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت می‌باشد. پلی اتیلن در گرید‌های مختلفی موجود می‌باشد و هر کدام از این انواع مواد پلی اتیلن جهت کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
از جمله مزیت های لوله های پلی اتیلنمی توان به موارد زیر اشاره کرد: حمل و نقل آسان به دلیل وزن نسبتا پایین، نصب سریع و راحت، مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر سایش، مقاومت و واکنش عالی در برابر مواد شیمیایی، جریان پذیری عالی سیال در داخل لوله، اتصال پذیری راحت، انعطاف پذیری بسیار بالا و دارا بودن اتصالات متنوع.
لوله های پلی اتیلن را می توان به منظور کاهش نیاز به اتصالات یا ثابت کننده ها( fittings ) به صورت مستقیم (راست) یا چنبره ای (کویل) تولید کرد.
لوله های PE را می توان با استفاده از تکنیک های الکتروفیوژن یا ثابت کننده های ( fittings ) مکانیکی اتصال داد. محصولات پلی اتیلن شامل لوله های پلی اتیلن، ثابت کننده های ( fittings ) PE و منهول های پلی اتیلن است.
در50 سال گذشته پیشرفتهای قابل توجهی در تولید لوله های PE و ثابت کننده های ( fittings ) PE و منهول های پلی اتیلن رخ داده است، بدین ترتیب جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی، PVC،GRP و چدن هستند.
معمولا مدیران پروژه از این محصولات به عنوان جایگزین های مناسبی به دلیل قدرت، دوام و نصب آسان آنها استفاده می کنند. امروزه این محصولات در بسیاری از پروژه های سیستم های آتش نشانی، سیستم های انتقال آب با فشار بالا، سیستم های فاضلاب شهری / صنعتی و همچنین انتقال گاز طبیعی در محیط های شیمیایی و صنعتی و یا ارتباطات تلفنی و پوشش کابل توسط سیستم های لوله کشی، مورد استفاده قرار می گیرند.

[بالا]
چطور شکستگی و نواقص لوله های پلی اتیلن را پیدا کنیم ؟معاینه دیداری و میکروسکوپی ترک: معاینه بر روی نمونه ای از لوله هایی که شکست خورده اند نشان دهنده این واقعیت است که میزان شکست سطح داخلی لوله ها با هم متفاوت است. مقدار و تعداد ترک های میکروسکوپی سطوح داخلی نمونه های مختلف متفاوت خواخد بود. آزمایش مکمل برای این روش آزمون خم کن معکوس است که میزان آسیب را تعیین می کند. قبل از آزمایش، ایجاد ترکهای کوچک جزئی روی سطح که هیچ شکافی روی آن وجود ندارد، دیده می شود. در حالی که پس از آزمون خمش معکوس، ترکهای جزئی تولید شده روی سطح داخلی لوله بزرگتر می شوند. بررسی سطح شکست در نمونه ها می تواند نتیجه می دهد که تقریبا در هر مورد، نقص با رشد آهسته ای از ترک ها روبه رو بوده و از نوع دوم شکست است. به گونه ای که یک شکستگی ضعیف و مختصر تحت تاثیر عوامل مکانیکی است. به عبارت دیگر، حلقه ایجاد شده تحت تاثیر رشد شکاف آهسته در بیشتر نمونه ها مشهود است.

لوله PE برای انتقال آب - تست OIT: مطالعات و نتایج نشان می دهد که نرخ OIT پایین بوده و نشان می دهد که در سطح داخلی لوله ها پایداری باقی نخواهد ماند. با این حال، طبق آزمایش میزان نرخ OIT در دیوارهای میانی لوله بیشتر از سطح داخلی است.

آزمون FTIR: آزمونFTIR بر روی سطح داخلی نمونه ها، قسمت میانی دیواره (قسمت هایی که فاصله کمتر از سطح ترک خورده است) و سطح جلویی انجام می شود. بیشترین میزان خسارت در سطح داخلی لوله است و با نزدیک شدن به سطح و خارج شدن از لوله، تخریب کاهش می یابد و در مناطق دور از شکاف کمترین میزان آسیب یا عدم آسیب دیدگی مشاهده می شود.

ارزیابی نتایج آزمون لوله PE برای انتقال آب
به طور کلی، در نمونه های رد شده ویژگی های زیر مشاهده می شود:
• بر اساس نتایج میکروسکوپیک ترکهای بسیار کوچک، OIT و نسبت آزمون FDI کربونیل کم بوده است.
• تفاوت در میزان تخریب ترک های سطحی در آزمون. در حالی که در هر مورد هر چه به سطح بیرونی تر نزدیک تر می شود آسیب کاهش می یابد.
• عدم مشاهده تخریب در سطح کرک
• سطح نقص تقریبا در همه موارد با ویژگی های رشد آهسته ترک، مشابه است.

تخریب در لایه های داخلی قابل مشاهده که دارای ترک های کوچکی نیز هستند، میزان آسیب و ترک خوردگی را نشان می دهد و بیان می کند که شکست نوع سوم بوده و تحت تأثیر عوامل اكسيداتيو قرار نگرفته است. در مقابل، سطوح آسیب دیده که توسط آزمایش های FTIR و خم شدن معکوس نیز دیده می شود می تواند شکست نوع دوم باشد (نقص ضعیف تحت تأثیرعوامل مکانیکی قرار می گیرد).
در لوله های PE برای انتقال آب و براساس این مشاهدات، می توان نتیجه گرفت که این شکست ها از حالت سوم نقص یعنی نقص ناشی از عوامل اکسیداتیو ایجاد شده و سپس توسط عوامل مکانیکی گسترش می یابد. اگر چه میزان تخریب نمونه به علت تفاوت های جزئی در مواد خام مورد استفاده در لوله ها متفاوت خواهد بود و میزان آسیب و تعداد ترک های میکروسکوپی، به ویژه به میزان ثبات و مقاومت مواد در برابر رشد آهسته ترک خوردگی بستگی دارد. بنابراین حالت شکست 3 وابسته به پایداری اکسیداتیو مواد خام لوله و مقاومت آن در برابر رشد آهسته ترک است. در واقع، این نوع شکست، ترکیبی از شکست نوع دوم و سوم است. از آنجایی که آزمون خمش معکوس بر روی نمونه ها انجام می شود، می تواند بر روی سطح داخلی لوله ها نشانه های ناخوشایند یا کوچک را ایجاد کند. همچنین در سطح شکاف باید حداقل تخریب دیده می شود.

[بالا]
لوله های دوجداره کاروگیت چیست؟


لوله‌های دوجداره کاروگیت از دو لایه خارجی و داخلی از نوع پلی اتیلن تشکیل شده‌اند. رویکرد نوآورانه استفاده از لوله های کاروگیت مشارکتی مهم در حل مشکلات آب ناشی از رشد روز افزون جمعیت جهان و پیامدهای گرمایش جهانی است. عواقب گرم شدن کره زمین، صنعتی شدن بیشتر، افزایش گردشگری و ... مسائلی است که نیاز به تلاش و بررسی دقیق و فوری دارند. از این رو این موارد گزیده ای از مبانی پایه گذاری همکاری موفق با شرکای سراسر جهان است.

از جمله ویژگی های لوله های دوجداره کاروگیت می توان به این موارد اشاره کرد.
• مناسب برای سیستم های آب و فتضلاب و آب یاری قطره ای
• توانایی و تحمل سختی برای مدت زمان طولانی
• طراحی لوله بهینه شده برای لوله های بسیار امن و انعطاف پذیر
• لوله دو جداره کاروگیت ساخته شده از موادی با مقاومت شیمیایی بالا. لوله کاروگیت مقاومت شیمیایی بالایی برای تمامی عناصر PH2 (اسید) و 12 (قلیایی) را داراست. می توان گفت از ویژگی عدم انحلال برای حلال‌های آلی برخوردار است.
• مقاوم در برابر مواد خورنده (اسیدها، نمكها و بازها) و میكرواُرگانیسم ها
• عمر طولانی حدود 75 تا 100 سال
• مقاوم در برابر سیستم های تمیز کردن جت فشار بالا (180 بار)
• خواص هیدرولیکی عالی به دلیل KD = 0،25 میلی متر
• مقاوم در برابر یخ زدگی
• مقاوم در برابر گرمای شدید
• مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش آفتاب به دلیل استفاده از مواد (Anti-uv)
• لوله های کاروگیت از موادی ساخته می شود که وزن آن پایین است. به طور کلی می توان گفت که وزن بسیار كمتری نسبت به انواع فولادی و چدنی و بتنی دارند.
• رسوب ناپذیری، بدلیل صیقلی بودن سطح داخلی لوله
• مقاوم دمایی بالا و محدوده دمای کاری وسیع
• مقاومت بسیار خوب در برابر سایش
• مقاوم در برابر حمله جوندگان
• سهولت در نصب و اجرای سریع عملیات
• تحمل پذیری و استحکام بالا در برابر فشار
• حمل و نقل آسان
• امكان استفاده از انواع اتصالات
• این لوله ها از خواص هیدرولیكی خوبی برخوردار هستند چون سطوح داخلی آن ها صاف است. داخل لوله‌های کاروگیت باید کاملا صاف و دارای پوشش باشد و همچنین باید از ضخامت کافی برای استفاده از سیستم تحت فشار برخوردار باشد. سطح داخلی لوله‌های کاروگیت دارای زبری پایین و بسیار صاف می‌باشد.
• انعطاف‌پذيري بالا
• اتصالات مناسب با آب‌بندی کامل
• مقاومت جوش برابر و حتي بيشتر از لوله به دليل همگن بودن جوش و لوله

با توجه به آزمونهایی که روی لوله های کاروگیت جهت تائیدیه کیفیت و استاندارد بودن آن ها انجام می شود می توان با اطمینان خاطر این محصولات را استفاده کرد. این آزمون ها عبارتند از:
• تست ضربه لوله کاروگیت
• بررسی دانسیته لوله کاروگیت
• بررسی و مناسب بودن کیفیت ظاهری لوله کاروگیت
• حداقل ضخامت لایه بیرونی لوله دوجداره کاروگیت
• حداقل ضخامت لایه داخلی لوله دوجداره کاروگیت
• نرخ جریان مذاب لوله کاروگیت
• پایداری حرارتی لوله کاروگیت
• آزمون آون مواد اولیه لوله کاروگیت
• نشانه گذاری و مارکینگ لوله کاروگیت
• مقاومت حلقوی اسمی لوله دوجداره کاروگیت
• مقاومت حلقوی بلند مدت لوله دوجداره کاروگیت
• انعطاف پذیری لوله کاروگیت
• پراکنش دوده
• مقدار دوده


• انتقال فاضلاب
• زهکشی آبیاری قطره ای
• فاضلاب و کانال های آب مخلوط
• ارائه راهکارهایی ویژه برای صنعت و کسب و کار
• انواع روشهای زهکشی زمین و ساختمان
• راکتورهای تصفیه
اگر چه برای لوله‌های پلی اتیلن دو جداره کاربردهای فراوانی وجود دارد، اما بیشترین کاربرد لوله کاروگیت جهت مدیریت جریان ثقلی آب (پساب) می‎باشد. نمونه‌هایی از موارد استفاده این سیستم عبارتند از: انتقال فاضلاب سریع فاضلاب، سیستم‌های مدیریت فاضلاب‌های سطحی درجریان، زهکشی آبیاری قطره ای.
فرآیند طراحی کلی تاسیسات زهکشی، از جمله دریچه ها و خطوط لوله، متشکل از دو مرحله و عملکرد مشخص است. حداکثر میزان حجم جریان در حال حمل تاسیسات زهکشی ، نوع و اندازه ساختار زهکشی که حداکثر حجم جریان را حمل می کند توسط مهندسین محاسبه می گردد. روشهای بسیاری جهت تعیین جریان طراحی و اندازه ساختارهای زهکشی در دسترس هستند. به علاوه ، بسیاری از آژانس هایی که در جهت طراحی تاسیسات زهکشی طراحی می شوند، روش های استاندارد تجزیه و تحلیل هیدرولوژیکی و طراحی ساختار زهکشی را توسعه بخشیده اند.

[بالا]
ابعاد منهول پلی اتیلن به چه صورت است

قطر منهول پلی اتیلن 1000 میلیمتر و 1200 میلیمتر است و ارتفاع آن متغییر بسته به نیاز مشتری تغییر میکند

در طول سال های گذشته برای تولید ابعاد منهول پلی اتیلن پارامتر های مختلفی در نظر گرفته شده است که با افزایش دانش تولید کنندگان در این زمینه، ارتقا یافته است. بسیاری از پروژه ها نیز برای تهیه ی منهول از ابعاد استانداردی استفاده می کنند که در مراکز تولید تهیه می گردد.
ساخت منهول نیاز به ابعادی دارد که معمولا ابعاد منهول پلی اتیلن تفاوت های چشم گیری با سایر منهول های با مواد اولیه ی مختلف دارد. این ابعاد بنا به تغییرات قطر لوله ها قابل تغییر هستند و در پروژه های مختلف استفاده می شوند.

ابعاد استاندارد منهول

یکی از ویژگی های مهمی که در ابعاد منهول پلی اتیلن باید به آن دقت شود، ایجاد قطری معادل بدن انسان است. از آنجا که از منهول ها برای دسترسی بهتر افراد به شبکه های آبرسانی و کابل ها استفاده می کنند، لذا می بایست قطر منهول به گونه ای باشد که یک انسان با هیکلی متوسط از آن عبور کند.

امروزه ابعاد منهول پلی اتیلن را بر همین اساس تعیین می کنند و گاه دیده شده است که به جای استفاده از ساختار گرد در تولید منهول، از ساختار های مربعی بهره می برند. این ساختار ها بنا به نیاز مشتریان قابل تغییر نیز خواهد بود و به صورت سفارشی توسط مراکز تولید می گردد.
معمولا قطر منهول های فاضلاب خانگی و شهری با یکدیگر متفاوت است و مسلما ابعاد منهول پلی اتیلن خانگی کمتر از سایر منهول ها می باشد. از طرفی ارتفاع منهول نیز اهمیت زیادی دارد.

با افزایش ارتفاع منهول، ضخامت دیواره ها افزایش می یابد تا سریعا شکسته یا تخریب نشود. بسیاری از کارشناسان بر این باورند که استاندارد ارتفاع منهول باید متناسب با ارتفاعی باشد که لوله در زیر زمین قرار می گیرد و هر چه این لوله ها در عمق بیشتری قرار گیرند باید از منهول های با ارتفاع بیشتر استفاده نمود.

تغییر ابعاد منهول پلی اتیلن روی کیفیت استفاده از منهول اثر می گذارد و جز در موارد معدود تغییر ابعاد توسط تولید کنندگان توصیه نمی گردد.

استفاده از روش هایی برای تعیین ابعاد منهول پلی اتیلن در حین کار یکی از پر اهمیت ترین موضوعاتی است که مشتریان در هنگام خرید منهول با آن مواجه خواهند شد و استفاده از ابعاد استاندارد در این زمینه به آن ها کمک خواهد کرد.

مجموعه لوله آنلاین با در نظر گرفتن شرایط و استاندارد ها از ابعاد بسیار مناسبی در تولید منهول استفاده نموده است که مشتریان نیز از آن راضی هستند.

[بالا]
تولید کننده منهول پلی اتیلن چه پارامتر های دارد


تولید کننده منهول پلی اتیلن با استفاده از پارامتر های مختلف در تولید کیفیت محصولات خود را مشخص می کند. وجود نظارت توسط کارشناسان می تواند کمک زیادی به تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب تر کند و لذا تولید کننده ها باید در این باره اقدام نمایند.

یک تولید کننده منهول پلی اتیلن با در نظر گرفتن شرایط مختلف می بایست سعی در بالا بردن کیفیت تولید خود کند. معمولا استفاده از مواد اولیه، روش ساخت، نظارت و بررسی مداوم تاثیر زیادی در این امر دارد و نقش آن ها در هر مرکز تولیدی حیاتی خواهد بود.

بررسی عوامل مختلف برای تعیین بهترین تولید کننده منهول پلی اتیلن توسط مشتریان سبب شده است تا در بازار رقابتی امروز تنها کسانی موفق شوند که بتوانند با ایجاد شرایط خوب کیفیت را بالا ببرند.

روش ساخت منهول

شاید یکی از دلایل انتخاب یک تولید کننده منهول پلی اتیلن، روش ساخت این محصول باشد. تولید کننده هایی که از تجهیزات و دستگاه های به روز صنعتی در تولید استفاده می کنند در اولویت انتخاب بالاتری قرار خواهند گرفت.

کیفیت مواد اولیه

یک تولید کننده منهول پلی اتیلن باید بداند که با استفاده از مواد اولیه درجه یک، بر اعتبار مرکز خود می افزاید و در صورتی که از این عامل برای افزایش درجه کیفیت محصولات خود استفاده نکند، بعد از مدتی مشتریان خود را از دست خواهد داد.

مجموعه لوله آنلاین با به کارگیری بهترین مواد اولیه توانسته است اعتبار خود را در بازار و برای مشتریان خود از این طریق افزایش دهد. به همین خاطر است که اغلب مشتریان سعی در خرید از این مرکز دارند و با اعتماد به آن نتایج خوبی را از خرید خود خواهند گرفت.

نظارت و بررسی کامل

ایجاد نقص در هر روش تولیدی ممکن است تولید کننده منهول پلی اتیلن را با خطر نابودی مواجه سازد و به همین خاطر است که اغلب این مراکز از کارشناسان و متخصصین با تجربه برای نظارت استفاده می کنند. استفاده از این سیستم نظارتی در هر مرحله از تولید همراه با گزارش دهی مستقیم به مدیر ارشد یکی از راه های کاهش نقص در منهول های تولیدی بوده که توجه به آن مساوی با برنده شدن در بازار پر تلاطم خواهد شد.
تولید کننده منهول پلی اتیلن باید با استفاده از شرایط و روش های مختلف بتواند مشتریان خود را راضی نگاه دارد و این همان دلیلی است که برخی از مراکز جایگاه مناسبی در بازار دارند.

[بالا]
منهول برای فاضلاب خانگی چه مزایایی دارد؟


منهول فاضلاب خانگی یکی از محصولات پر کاربرد برای آپارتمان ها و ساختمان های با چند واحد مجزا می باشد. کاربرد این منهول ها در شهر های بزرگ با افزایش تعداد آپارتمان ها افزایش یافته است و با وجود شبکه های فاضلاب استفاده از آن روز به روز گسترده تر می گردد.

اگرچه استفاده از منهول فاضلاب خانگی در سال های اخیر افزایش یافته است اما استفاده از این منهول ها مزایای زیادی را به همراه داشته است که در ادامه تشریح خواهد شد.

مزایای منهول فاضلاب خانگی

یکی از کاربرد های مهم منهول فاضلاب خانگی جمع آوری آب چندین ساختمان می باشد که به عنوان اتصالاتی برای جمع آوری این آب ها به کار می رود. منهول فاضلاب خانگی به نسبت سایر منهول ها اندازه ی کوچکی دارد و در مسیر خروجی آبراه ها قرار می گیرد.

معمولا این نوع منهول ها نصب راحتی داشته و هزینه ی کمتری را در بر خواهد داشت. از طرفی با نصب منهول فاضلاب خانگی می توان از اتصالات کمتری استفاده کرد که معمولا به کمتر شدن قیمت تمام شده برای ساختمان ها منجر می شود.

گرفتگی آبراه ها سبب شده است تا اغلب ساختمان ها از منهول برای استفاده از بازدید های دوره ای بهره ببرند. دریچه ی منهول قابل باز شدن می باشد و امکان عبور یک نفر را داراست و می توان از این طریق گرفتگی و مشکلات موجود در این شبکه ها را بر طرف نمود.

کیفیت منهول فاضلاب خانگی به مواد اولیه آن بستگی دارد و در سال های اخیر اغلب از منهول های پلاستیکی استفاده می شود.

دریچه های منهول ها می تواند باز شود و لذا باید در نصب آن دقت نمود تا منهول زیر خاک نرفته و برداشتن دریچه آن به آسانی انجام شود.

استفاده از منهول فاضلاب خانگی در سال های اخیر رو به گسترش بوده و لذا اغلب کارخانه ها و شرکت ها به تولید منهول هایی با سایز و اشکال متفاوت روی آورده اند. کیفیت تولید این نوع منهول ها منجر به دوام بیشتر می گردد و لذا نظارت در تولید آن اهمیت زیادی خواهد داشت.

مجموعه لوله آنلاین با استفاده از روش های مختلفی توانسته بخشی از این نگرانی ها را درباره ی کیفیت منهول فاضلاب خانگی بر طرف نماید و با نظارت و بررسی کارشناسان خود، محصولات بسیار با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرا دهد. به همین دلیل است که همواره توصیه به خرید از مراکز معتبر می گردد.

[بالا]
چه مواردی روی قیمت لوله کاروگیت اثر می‌گذارند؟


برای اجرای یک سیستم انتقال باید ابتدا بر اساس نوع و کاربرد سیستم تعیین کنید چه نوع لوله و با چه مشخصاتی برای سیستم شما مناسب است و سپس بر اساس آن به سراغ برآورد قیمت بروید چرا که قیمت یکی از عوامل تأثیرگذار در تصمیم‌گیری است. همچنین، قیمت لوله به هنگام خرید هم می‌تواند نشانه‌ای از کیفیت مواد مورد استفاده در آن باشد. اگر می‌خواهید از لوله پلی‌اتیلن دوجداره (کاروگیت) در سیستم انتقال خود استفاده کنید باید توجه داشته باشید که قیمت لوله کاروگیت به ویژگی‌های فیزیکی آن بستگی دارد. در این نوشتار درباره دو عامل موثر بر قیمت لوله کاروگیت سخن خواهیم گفت.

قطر لوله کاروگیت
یکی از نخستین مشخصات لوله که در طراحی سیستم انتقال تعیین می‌شود قطر آن است. هرچه قطر لوله کوچک‌تر باشد، مواد استفاده شده در دیواره آن کمتر است و در نتیجه قیمت کمتری دارد. لوله کاروگیت از دو دیواره تشکیل شده است که دیواره بیرونی کنگره‌دار یا کاروگیت‌دار است و دیواره داخلی سطحی کاملاً صاف و صیقلی دارد. این سطح صیقلی باعث می‌شود که مایع به راحتی و با کمترین اصطکاک ممکن در داخل لوله حرکت کند. به این ترتیب، دبی لوله افزایش می‌یابد. این یعنی که اگر در سیستم انتقال خود از لوله کاروگیت استفاده کنید، در مقایسه با استفاده از لوله‌های فلزی یا سفالی در همان سیستم، می‌توانید لوله‌هایی با قطر کمتر به کار ببرید و در نتیجه قیمت کمتری بپردازید. در حال حاضر لوله‌ کاروگیت در قطرهای مختلف و مناسب با انواع سیستم‌های انتقال تولید می‌شود و شما می‌توانید کمترین قطر مورد نیاز برای سیستم خود را بر اساس قیمت لوله کاروگیت مورد نظر تعیین و مطابق با آن خریدتان را انجام دهید.

مواد اولیه مورد استفاده در لوله کاروگیت
بدون تردید نوع مواد به کار رفته در لوله بر قیمت آن اثر دارد. کیفیت مواد مورد استفاده برای تولید لوله ساخت تولیدکنندگان مختلف با هم متفاوت است (در واقع، کیفیت مواد وجه تمایز برندها و تولیدکنندگان است). ناگفته پیداست که هرچه کیفیت مواد بالاتر و مرغوب‌تر باشد، قیمت لوله افزایش می‌یابد. از سوی دیگر، فراموش نکنید که سیستم انتقال شما باید فشار بیرونی مشخصی را تحمل کند و میزان این مقاومت و طول عمر لوله رابطه مستقیمی با مواد مورد استفاده در ساخت آن دارد. بنابراین، باید مرغوب‌ترین لوله‌ای را انتخاب کنید که بتواند فشار بیرونی را که قرار است بر سیستم شما وارد شود تحمل کند. به علاوه، از آنجایی که لوله کاروگیت معمولاً در سیستم‌های زیرزمینی و فاضلاب استفاده می‌شود، برای از بین بردن نیاز به دوباره‌کاری و ترمیم بخش‌هایی از سیستم، باید طول عمر لوله را هم در نظر داشته باشید. قیمت لوله کاروگیت به خلوص مواد اولیه هم بستگی دارد، چون برخی تولیدکنندگان از مواد ضایعاتی استفاده می‌کنند. خلوص پایین مواد اولیه می‌تواند به ترک‌خوردن یا شکستن لوله و کاهش مقاومت آن در شرایط آب و هوایی منجر شود. بنابراین، هم جنس مواد اولیه مورد استفاده و هم خلوص آن در قیمت لوله کاروگیت موثر است.

[بالا]
کارخانه لوله کاروگیت چگونه کار می کند؟

کارخانه لوله کاروگیت
رعایت موارد مختلف در کارخانه لوله کاروگیت موجب می شود تا کیفیت تولید این لوله ها افزایش یابد و تولید کننده لوله با رعایت استاندارد ها و موارد فنی می تواند به این مهم دست یابد. آنچه باید در این کارخانه ها رعایت شود، در ادامه بیان خواهد شد.

یک کارخانه لوله کاروگیت می بایست از استاندارد ها تبعیت کند و در صورتی این امر ممکن خواهد شد که کارشناسان به تحقیق در این باره بپردازند. همچنین معمولا تولید کننده ها با استفاده از تجهیزات خود می توانند روی کیفیت لوله ها اثر بگذارند و به همین خاطر است که کارخانه لوله از مواد اولیه یکسان، محصولات متفاوت و با سطح کیفی متغیر تولید می کند.

مواردی که باید در کارخانه لوله کاروگیت رعایت شود

اغلب خط تولید هایی که کارخانه لوله کاروگیت استفاده می شوند به صورت سنتی می باشند و با تکنولوژی های روز همگام نشده اند. استفاده از تجهیزات مدرن در این کارخانه ها کمک می کند تا کیفیت لوله های کاروگیت افزایش یابد. البته باید از هر دستگاهی که در تولید لوله به کار می رود به درستی استفاده کرد و مواردی دیده شده است که عدم تبعیت از دستور العمل های اجرایی به کیفیت لطمه زده است.

برای تهیه لوله از کارخانه لوله کاروگیت همچنین باید تولید تا حمل با روش های استاندارد مطابقت داشته باشد. افزایش عوامل نظارتی کمک می کند تا در این مراکز بهترین کیفیت از لوله ها تولید گردد.

محدودیت فضا و مکان در انبار داری لوله ها سبب می شود تا عوامل کارخانه لوله کاروگیت به اشتباهاتی دست بزنند که مهم ترین آن نگه داری اشتباه این لوله ها است که موجب صدمه رساندن به آن ها نیز می شود.
مواد اولیه ای که در کارخانه استفاده می شود می بایست به دور از هر گونه آلودگی و رطوبت قرار گیرد. همچنین نور آفتاب ممکن است این مواد را تجزیه نماید و لذا باید در مکان های سر پوشیده استفاده شود.

آزمایشگاه هایی که در کارخانه های لوله استفاده می شوند نقشی مهم در سطح کیفی لوله ها دارند و در صورتی می توان بهترین کیفیت را تولید نمود که کنترل و نظارت در آن ها افزایش یابد.

دستور العمل هایی که برای تولید، نگه داری و حمل لوله وجود دارد معمولا مطابق با استاندارد های جهانی بوده و لذا استفاده از آن ها می تواند نقشی مهم در کارخانه لوله کاروگیت ایفا کند. مجموعه لوله آنلاین مرکزی است که با روش های استاندارد به تولید این لوله ها دست زده است.

[بالا]
درباره وزن لوله کاروگیت راهنمایی کنید

وزن لوله کاروگیت با توجه به قطر و فشار و طول آن تعیین می شود

اهمیت وزن لوله کاروگیت در جا به جایی و نصب این لوله ها بسیار زیاد است. اغلب پروژه های آبرسانی در انتخاب لوله کاروگیت به وزن آن توجه می کنند زیرا با تغییر شرایط می بایست وزن لوله کاروگیت نیز متناسب با آن تغییر کند و لذا باید انتخاب صحیحی صورت گیرد.

در انتخاب وزن لوله کاروگیت پارامتر های متفاوتی را باید بررسی نمود که مهم ترین آن در ذیل بیان می شود. وزن لوله کاروگیت در کارخانجات و شرایط تولید مختلف می تواند تغییر یابد. به همین دلیل است که اغلب وزن لوله کاروگیت روی آن درج می شود و بر اساس وزن نیز به فروش می رسد.

طول لوله کاروگیت

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا وزن لوله کاروگیت را بر اساس طول آن می سنجند. با افزایش طول لوله کاروگیت بر میزان مواد اولیه ی استفاده شده در تولید آن افزوده می شود و در نتیجه وزن نیز به تبع آن افزایش می یابد. به همین خاطر است که وزن لوله را با تعیین طول لوله تعیین می کنند. بدین معنی که در صورت افزایش طول، به نسبت وزن آن نیز افزایش می یابد.

با این شرایط طول لوله کاروگیت نمی تواند معیار مناسبی برای اندازه گیری وزن لوله کاروگیت باشد.
قطر داخلی و خارجی لوله

مهم ترین معیار تعیین کننده ی وزن لوله کاروگیت، قطر داخلی و خارجی لوله می باشد. همانطور که می دانید تفاوت بین قطر لوله خارجی با داخلی، ضخامت لوله را تعیین می کند. با تعیین ضخامت لوله می توان کیفیت آن را نیز بررسی نمود.

قطر داخلی معمولا به اندازه ای تلقی می شود که در داخل لوله گرفته شده و با افزایش آن، وزن لوله کاروگیت افزایش می یابد. تفاوت قطر داخلی و خارجی نیز که ضخامت لوله است، روی وزن لوله کاروگیت موثر است.

یکی از معیار های اصلی و پر کاربرد در تعیین وزن لوله نیز قطر و این تفاوت است و بهتر است قبل از خرید لوله بررسی شود. در هر کارخانه، وزن لوله کاروگیت متغیر است و هر چه این وزن به استاندارد های موجود نزدیک تر باشد، کیفیت و دوام بیشتری خواهد داشت.

کارشناسان جدول وزن لوله کاروگیت و مشخصات فنی آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند تا با توجه و بررسی آن، خرید صورت بگیرد. همچنین در صورتی که وزن لوله کاروگیت از استاندارد ها دور شود، کیفیت دستخوش تغییر می گردد و به همین دلیل خرید بر اساس وزن لوله اهمیت زیادی می یابد.

[بالا]
تولید لوله کاروگیت چگونه است؟


تولید لوله کاروگیت با خارج شدن لوله های پلیمری دیگر، از دور رقابت برای سیستم های فاضلابی افزایش یافته است. امروزه بسیاری از کارخانه های تولید لوله کاروگیت از فرآیند های مختلفی برای تولید استفاده می کنند که نقش مواد به کار رفته در این روش ها تاثیر زیادی روی کیفیت تولید می گذارد.
بسیاری از ما اطلاع چندانی از روش تولید لوله نداریم و در نتیجه نمی توانیم درباره ی کیفیت لوله ها و نحوه تولید آن ها اظهار نظر کنیم. افرادی که کاملا با فرآیند تولید لوله کاروگیت آشنایی دارند می دانند که چقدر نقش مواد به کار رفته در تولید اهمیت زیادی دارد.

فرآیند تولید لوله کاروگیت

تولید لوله کاروگیت با استفاده از مواد اولیه و ترکیب آن ها شروع می شود. در این مرحله بر اساس نوع لوله، این مواد تغییر می کند و فرمول ثابتی برای تولید وجود ندارد. در فرآیند تولید این لوله نقش دما حیاتی است و در زمانی که مواد اولیه با هم ترکیب می شوند باید دما به صورت دقیق کنترل گردد.
همچنین موادی همچون دوده در فرآیند تولید لوله به ترکیب اصلی که حاصل از پلیمر های مختلف است، اضافه خواهد شد.

دوده در تولید لوله کاروگیت نقش موثری دارد و می تواند بر مقاومت لوله ها نسبت به اشعه های فرابنفش بیافزاید. دوده ها را می توان در اکستروژن و قبل از فرآیند اکسترودر اضافه نمود و بعد از آن مواد اولیه تحت دمای بالا ذوب شده و ترکیب می شوند.

قالب هایی که برای تولید لوله مشخص می شود، بسته به اندازه و قطر داخلی و خارجی آن تفاوت دارد و هر کارخانه بر اساس سفارشات مشتریان این لوله ها را تولید خواهد نمود.

از آنجا که فرآیند تولید لوله کاروگیت اهمیت وافری در کیفیت لوله ها دارد، لذا باید هنگام تولید فرآیند های مختلف کاملا دقیق نظارت شود. بسیاری از کارشناسان زمانی تولید این محصولات را با بهترین شرایط و مطابق با استاندارد ها می دانند که میزان مواد اولیه، دما، مقدار دوده ی اضافه شده با استاندارد های تولید لوله کاروگیت با کیفیت یکسان باشد.

در این شرایط تولید با کیفیت بوده و می تواند بهترین نتایج یعنی فروش بیشتر را به دنبال داشته باشد. مجموعه لوله آنلاین با نظارت کارشناسان خود روی تولید کاروگیت توانسته است نقش مهمی در افزایش کیفیت محصولات داشته باشد و فرآیند تولید لوله کاروگیت را با کارشناسان خود به دقت تحت نظر گرفته تا رضایت مشتریان را بدست آورد.

[بالا]
انرژیسازان تامین کننده لوله کاروگیت فاضلابی،لوله پلی اتیلن آبرسانی و...
[همدان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : لوله کاروگیت فاضلابی، لوله پلی اتیلن آبرسانی، لوله پی وی سی، لوله جداره چاه عمیق، منهول پلی اتیلن، قیمت لوله پلی اتیلن، قیمت لوله کاروگیت، قیمت منهول پلی اتیلن، لوله کاروگیت200، لوله کاروگیت فاضلابی، لوله پلی اتیلن 4 اینچ، لوله پلی اتیلن دوجداره، لوله پلیکا فاضلابی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0918-1112054، 021-284232، 021-89789566، 0912-7298974، 081-38211111، 081-32514700، 0918-3147093
بروز رسانی 3 ماه قبل